نرم افزار تصویری یادگیری اسپانیایی Fluenz Spanish

 نرم افزار Fluenz Spanish یکی از بهترین نرم افزارهای خودآموز زبان اسپانیایی است که میتوانید بجای معلم آنرا بکار گیرید. هر DVD شامل 30 درس تصویری است. در پایان هر درس از شما امتحان میگیره . آزمون های تستی و صوتی هم داره . واقعا برای یادگیری زبان عالیه. 

fluenz_french.jpg (245×322)

(قیمت نرم افزار 350 دلار است و برخی آنرا بهتر از رزتا استون می دانند) سایت این برنامه 

محیط اجرا : ویندوز xp/ 7 / 8 (برای اجرا، نیازمند flash player است) 

آموزش نصب سطح اول : برنامه کرک شده است و نیازی به کرک یا نصب قفل نرم افزاری ندارد. فایل آن ISO است که برای اجرایش ، نیازمند نصب برنامه ای برای ساخت سی دی درایو مجازی هستید. (برنامه برنامه daemon tools Pro پیشنهاد میشه.) پس از ساخت درایو مجازی، یک CD Drive دیگه به my computer 

آموزش نصب سطح دوم به بالا : (نصب برای افراد غیرحرفه ای کمی سخته) سطح اول که کرک شده و راحت نصب میشه. اما برای نصب سطح دوم به بالا، باید اول برنامه daemon tools Pro را دانلود و نصب کنید (نسخه 5 خوبه). این برنامه به شما اجازه میده که درایو مجازی خاصی بنام RMPS ایجاد کنید روی کامپیوترتون. درایو مجازی ای که از حالت RMPS نیز پشتیبانی میکند (نرم افزارهای رایگان برای ساخت درایو مجازی ، از این قابلیت که برای قفل گذاری CD ها استفاده میشه پشتیبانی نمی کنند). نرم افزار را نصب کنید. اجرا نکنید. اگر هم خودش اجرا شده (یا در کنار ساعت ویندوز آیکون اومده) آنرا ببندید. بعد فایل loader را که کار کرک را انجام میده، در محل نصب برنامه کپی کنید و اجراش کنید که کرک را انجام دهد. برنامه را اجرا کنید. دکمه Virtual Device manager را از بالای برنامه بزنید و یک درایو SCSI ایجاد کنید. حالا برای اعمال آن باید کامپیوتر را Restart کنید. پس از بالا اومدن کامپیوتر، دوباره برنامه را باز کنید. این بار دکمه Prefrences را بزنید. گزینه advanced را کلیک کنید. حالا چند تا گزینه براتون میاره . کنار RMPS تیک بزنید. خوب حالا این برنامه قادر است تا فایلهای Image را همراه با قفل آنها Mount کند. حالا شما یک درایو مجازی دارید. درایوی که از image های قفل دار هم پشتیبانی میکند. حالا به پوشه DVD در داخل سطح دوم یا سوم ... بروید و روی فایل دوبل کلیک کنید تا mount شود. حالا در درایو موردنظر، برنامه fluenz قابل اجراست. 

/ 2 نظر / 672 بازدید
توني

با تشكر از شما... مرسي كه اين نرم افزارو گذاشتيد،من خيلي با تورنت آشنا نيستم،ميشه راهنماييم كنيد چطور سطح2 اين نرم افزار رو با Utorrrent دانلود كنم؟؟؟؟آخه كار باهاش از بقيه تورنت ها آسون تره.... راستي اين نرم افزار در 5 سطح بايد باشه، پس ايني كه اينجا هس سطح پنجش كجاس؟؟؟؟

البو

سلام این نرم افزار به لهجه امریکای لاتین اموزش می ده اموزش به لهجه کشور اسپانیا رو هم می تونید بذارید؟ ممنون